Villa Jelka

Villa Jelka, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd, 18.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 132157020

Villa Jelka

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Biograd

, Vila starstarstarVilla Jelka

Termín:

18.5.2018 - 27.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 790 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Villa Jelka nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s přistýlkou. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy.
Villa Jelka se nachází v klidném prostředí v oblíbeném letovisku Biograd na Moru. Villa leží asi 300 m od pláže a asi 20 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 20 m od vily), kavárničky a pizzerie.
Kapacita
2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 2
Celkem osob: 8
Info
check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Vybavení
Hostům je k dispozici venkovní gril a parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT, klimatizace ( na vyžádání za poplatek), WIFI připojení. Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.
Stravování
Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.
Tipy
Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Pláž
Oblázková: vzdálená asi 300 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.
Info moře
asi 300 m od vily.
Moře
300
Centrum
150
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
BILO 2+1
Jednotka 1A
Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace.
Info jednotka 2
TRILO 4+1
Jednotka 2A
Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon s výhledem na moře.
Sport
Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK